Cash = pieniądze

To content | To menu | To search

Kredyt na hobby

  • Hoff Fin
  • Tuesday, September 30 2014 (07:55)

currency-163476_1280.jpgKażdy ma jakieś hobby albo pasję czy też marzenie, jakie chciałby spełnić a jakie wymaga niestety niemałej ilości pieniędzy. Czasami nawet 1000 złotych to dla nas zbyt wiele do odłożenia, ale jeśli mamy okazję spełnić swoje marzenie, mamy taka możliwość poprzez banki, które oferują takie kwoty, jak i większe bądź mniejsze, w zależności od naszych potrzeb, poprzez kredyty gotówkowe czy też debet bądź inne małe pożyczki – banki mają takich ofert naprawdę wiele. A co jeśli na przykład marzy nam się gitara? Bank nie pyta o to, co chcemy kupić, tylko jeśli mamy zdolność kredytową pożycza nam pieniądze.

Continue reading...

Kredyt dla emeryta

euro-447215_640.pngEmeryt jako kredytobiorca

Nie tylko posiadanie stałego etatu upoważnia do ubiegania się o kredyt gotówkowy; także i emeryci mogą postarać się o obranie warunków umowy, która to doprowadzi ich do uzyskania dodatkowych zasobów materialnych. Wbrew pozorom, emeryci wcale nie muszą posiadać mniejszych szans na uzyskanie odpowiednich warunków kredytowania niż mogliby uzyskać potencjalni kredytobiorcy, którzy posiadają stałą pracę, którą to potwierdzić mogą posiadaniem umowy na etat, dysponują własnym przedsiębiorstwem, albo mogą legitymować się tytułem osoby publicznej. Emeryci, obecnie także skorzystać mogą z kredytowania, przy czym, warunki takiego kredytu uzyskania, także mogą być bardzo obiecujące. Można sprawdzić gdzie najtańszy kredyt. Także i w sytuacji, gdy potencjalnym kredytobiorcą jest emeryt, konieczny nie jest wcale duży dochód. Tak naprawdę, wystarczą już niewielkie miesięczne dochody w postaci emerytury. Jedynie, pewnym ograniczeniem może być brak uzyskania tak dużej sumy, jak w przypadku emeryta, który dochód posiada już większy.

Continue reading...

Lokaty i ich rodzaje

money-163502_640.jpgLudzie cenią sobie szeroki wybór, szczególnie jeśli chodzi o produkty finansowe banków. Dlatego też, banki wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, stale tworzą nowe produkty finansowe, by ich w pełni zadowolić i spełnić ich oczekiwania. Wiele osób interesuje się obecnie lokatami bankowymi. Lokata to sposób na korzystne pomnożenie swoich oszczędności w banku. Można ją założyć bardzo szybko i prosto, na dowolny okres czasu i na różne oprocentowanie, w zależności od propozycji banku w tej kwestii, na którą się zdecydujemy. Lokaty są bardzo różnorodne i istnieje ich kilka podziałów. Najpopularniejszy podział to lokaty krótkoterminowe i długoterminowe. Ale można je też podzielić na lokaty o stałym oprocentowaniu i o zmiennym oprocentowaniu. Udając się do banku w celu założenia lokaty bankowej, warto zapytać pracownika banku o wszystkie dostępne propozycje lokat i na czym one polegają. Chcąc założyć lokatę przez Internet, warto poszukać informacji na różnych forach internetowych, odnośnie konkretnych propozycji banków w tej kwestii. Jest też wiele nowoczesnych ofert banków w tej kwestii, warto więc się z nimi zawczasu zapoznać.

Continue reading...

euro-96291_640.jpgJak często zdarzało się, że miałeś ochotę kupić coś, co przekraczało Twój domowy budżet? Dla przykładu - zepsuł się telewizor, a akurat zaczyna się mundial, lub trwa Twój ukochany serial. Ciężko wyobrazić sobie, że moglibyśmy tego nie obejrzeć prawda? To jednak najbardziej banalny przykład. Może też się zdarzyć tak, że okaże się, że w drodze jest kolejne dziecko. Albo, że Twój samochód, którym dojeżdżasz codziennie do pracy właśnie odmówił posłuszeństwa i potrzebuje kosztownej naprawy. Nie powinniśmy pozwalać na to, by sytuacje tego typu mogły nas totalnie zaskoczyć. Musimy być na nie przygotowani. Wówczas oszczędzimy sobie nerwów oraz problemów z kredytami, długami itp. Co jednak zrobić, żeby być na taką sytuację przygotowanym? Nie możemy przecież liczyć na horoskop, który przepowie nam przyszłość. To proste - musimy dysponować lokatą, z której w każdej chwili możemy skorzystać. Zacząć więc należy od oszczędzania. Najlepiej jednak nie do skarbonki, czy skarpety, a oszczędzania na lokacie bankowej. To zdecydowanie bardziej bezpieczna opcja, ponadto - pozwala uchronić się przed efektem inflacji, w wyniku której pieniądze tracą na wartości. Dzięki lokacie też zarabiamy.

Continue reading...