Potrzebujesz gotówki ale nie wiesz z jakiej oferty kredytu gotówkowego skorzystać? Biorąc pod uwagę ile produktów tego typu, wybór oferty faktycznie nie jest jednoznaczny. Masz jednak możliwość ułatwienia sobie decyzji korzystając z porad specjalistów. Najszybszym sposobem jest skorzystanie porad jakie zamieszczamy na naszej stronie. Zapewniamy aktualne informacje o kredytach i zupełnie bezpłatnie udostępniamy ranking kredytów oraz kalkulator kredytowy. Poświęcając kilka minut możesz bez przeszkód poznać warunki umowy oraz koszt zadłużenia nawet kilkunastu pożyczek na dowolny cel.

Nawet jeżeli nie orientujesz się w aktualnych ofertach banków, szybko zdobędziesz wiedzę dzięki której wybór kredytu będzie odpowiedzialny i przyniesie Ci dużo korzyści. To szczególnie ważne jeżeli zależy Ci na niskim koszcie kredytu i chcesz bez większego problemu uregulować podjęte zobowiązanie.

Kredyt na wakacje?

Zbliża się koniec roku szkolnego. To najlepszy moment na zorganizowanie niezapomnianych wakacji, zarówno dla siebie jak i całej rodziny. Kredyt gotówkowy może okazać się niezbędny jeżeli w ostatnim czasie ciężko Ci było zaoszczędzić ale nie chcesz rezygnować z możliwości wyjechania i spędzenia urlopu na odpoczynku.

Jeżeli wybierzesz usługę o atrakcyjnych warunkach możesz swobodnie opłacić wymarzone wakacje nie martwiąc się tym, że rata zobowiązania będzie zbyt wysoka. Warto więc zapoznać się z najnowszymi ofertami oraz promocjami obowiązującymi właśnie w tym miesiącu.

Najlepsze kredyty gotówkowe

Które kredyty gotówkowe są warte większej uwagi i stanowią konkurencję dla pozostałych zadłużeń? Wyróżniliśmy dwie oferty, które zdecydowanie musisz poznać jeśli szukasz zobowiązania na dowolny cel.

Jakie produkty polecamy w Czerwcu 2017? Są to zdecydowanie Pożyczka 5% z gwarancją w Alior Banku oraz Kredyt Gotówkowy proponowany przez BGŻ BNP Paribas. Zwróć uwagę na bardzo atrakcyjne warunki obu zadłużeń.

  • Pożyczka 5% z gwarancją posiada RRSO o wysokości 5,12%. Alior Bank zapewnia wysoką maksymalną kwotę zadłużenia, nawet do 200 000,00 złotych. Jednocześnie kredyt można rozłożyć na 120 równych rat, co sprawia, że oferta jest bardzo elastyczna. Ogromnym atutem pożyczki jest możliwość zaciągnięcia kredytu o wartości 4000,00 złotych bez zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach.

  • Kredyt Gotówkowy wiąże się z RRSO o wysokości 6,43%. Maksymalna kwota kredytu to 150 000,00 złotych, a najdłuższy okres spłaty to 84 miesiące. BGŻ BNP Paribas zapewnia szybką decyzję kredytową, a dzięki temu łatwy dostęp do kredytowanych pieniędzy. Atutem jest również fakt, że bank nie wyznacza dodatkowej prowizji w przypadku spłacenia kredytu przed wyznaczonym w umowie terminem.

Kredyt w banku jest bezpieczny

Zastanawiając się nad zaciągnięciem kredytu lub pożyczki w parabanku warto mieć na uwadze nie tylko formalności i łatwość dostępu do gotówki ale przede wszystkim okres w jakim obowiązywać będzie umowa. Bank zapewnia raty dostosowane do Twoich możliwości finansowych, a także szereg rozwiązań w przypadku trudnej sytuacji. Parabank oczekuje spłaty zadłużenia w krótkim terminie, dodatkowo obciążając Klienta licznymi kosztami dodatkowymi. Mając wybór kieruj się bezpieczeństwem swojego budżetu i atrakcyjniejszą umową.