energoLOKATA 3M gwarantowana w Neo Banku.

energoLOKATA 3M gwarantowana w Neo Banku jest lokatą trzymiesięczną z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 2,70% w skali roku. Możemy ulokować na niej środki pieniężne w wysokości od 1 000 złotych do maksymalnie 400 000 złotych. Depozyt można założyć jedynie online w czasie 85 dni od założenia konta osobistego w banku. Depozyt skierowany jest tylko dla nowych klientów. Na depozyt można wpłacić dowolne środki. Odsetki kapitalizowane są na koniec okresu rozliczeniowego i mamy możliwość zachowania części wypracowanych odsetek jeżeli zerwiemy lokatę przed czasem. Jest to lokata odnawialna. Można założyć ten depozyt jedynie przez internet, ale za to bez wychodzenia z domu.

neoLOKATA ZYSK w Neo Banku.

neoLOKATA ZYSK przygotowana została przez Neo Bank. Depozyt oprocentowany jest na 2,5% w skali roku i jest ono stałe przez cały czas trwania lokaty. Zakres kwot na tej lokacie wynosi od 1 000 złotych do 1 mln złotych. Depozyt jest trzymiesięczny i można otworzyć dowolna jego ilość. Jest to lokata bez konieczności otwierania konta bankowego. Na depozyt można wpłacić tylko nowe środki. Sam depozyt ma charakter odnawialny z kapitalizacją odsetek na konie okresu. Nie ma limitu co do maksymalnej ilości lokat jakie może założyć jeden klient. Zrywając lokatę przed czasem mamy gwarancję zachowania części wypracowanych odsetek. Taka gwarancja jest bardzo dużą zaletą tej oferty.

Lokata mobilna w Banku Millennium.

Lokata Mobilna to jedna z ofert jakie przygotował Bank Millennium. Depozyt oprocentowany jest na 2,5% w skali roku. Jest to lokata jaką założymy na trzy miesiące. Zakres kwot na tej lokacie to przedział od 500 złotych do maksymalnie 10 000 złotych. Jeżeli założymy lokatę w ramach usługi rozszerzonej rzeczywistości możemy uzyskać wyższe oprocentowanie. Oferta została skierowana do wszystkich klientów banku. Ma ona charakter nieodnawialny, a kapitalizacja odsetek ma miejsce na koniec okresu. Można założyć ten depozyt jedynie mobilnie. Jego zerwanie przed czasem niesie w skutku utratę zgromadzonych odsetek. Zerwanie lokaty wcześniej jak widać nie jest w żaden sposób opłacalne, bo można stracić cały zysk jaki udało się wypracować przez cały czas trwania lokaty.